Miloš Vymazal: Čínská astrologie
Autor: Man-Ho Kwok
Vydavatel: Balios (EUROMEDIA GROUP, a.s.)
Rok vydání: 1999

Jak znamení čínského zvířetníku ovlivňují váš život?
Jaký vliv má lunární datum vašeho narození na váš osud?
Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek naleznete ve srozumitelně podaném úvodu do vzrušujícího světa starobylého čínského umění. Kniha Čínská astrologie vám na základě dne a hodiny vašeho narození podle čínského lunárního kalendáře umožní nalézt a interpretovat výklady nejrůznějších stránek vašeho života. Kniha nabízí nespočet rad a informací týkajícíh se vašeho citového života i vaší kariéry, vaší povahy i kompatibility vaší osobnosti s druhými, a zprostředkovává vám neocenitelný vzhled do mnoha situací, jež vás mohou v životě potkat.

Každá z kapitol pojednává o jednom z aspektů čínského horoskopu. Výklad začíná jednotlivými znameními zvířetníku a charakteristikou vlastností, jež jim bývají tradičně přisuzovány. V dalších kapitolách pak naleznete předpovědi opírající se o hodinu, den a měsíc vašeho narození. Proč se však neseznámit i s tím, jaký vliv na váš horoskop má čínský šedesátiletý cyklus, či s tím, co do vašeho života rok co rok přinášejí božstva, hvězdy a zvířata z věštebné příručky Knihy tří životů, jež je na Západě dosud prakticky neznámá? Jednotlivé výklady pracují s tradičními pojmy čínské astrologie a přehledné tabulky a nákresy vám pomohou nalézt předpověď, jež se vztahuje právě na vás a na vaši situaci.

Ať již hledáte okamžitou odpověď na otázku po kompatibilitě vaší povahy s povahou někoho druhého nebo se chcete seznámit s podrobným profilem vlastní osobnosti, tato kniha vám poskytne všechny nezbytné informace, jež vám umožní sestavit si vlastní horoskop podle čínského kalendáře.

Ing. Miloš Vymazal - www.tcm-cs.com
cz
Čínská astrologie
Čínská astrologie