MUDr. Petra Uríková: Třešňová marmeláda
(aneb ne vždy se všechno povede;). Zase jednou jsem dostala chuť zkusit něco nového. Plný strom třešní, trhala jsem na kompot, tak půl košíku navíc není problém. Trhání byla rychlovka, čištění taky, tak přece i ten zbytek půjde sám. Pro odstranění pecek jsem použila metodu, kterou mám osvědčenou na mirabelky - pasírování na velkém sítu. No jo, ale ono to u třešní moc nešlo... Za tu dobu než jsem rozvařila třešně, přepasírovala všemi možnými způsoby a (ještě ne zcela) očistila síto, bych měla vypeckováno třikrát. Příště budu moudřejší. Takže pokud by vás něco takového taky napadlo - nezkoušejte to;). Já teď ještě ovařuji kompoty, které měly být dávno hotové a višně o víkendu pokorně vypeckuji. Marmeládu jsem ochutila hřebíčkem a citronovou šťávu, zahustila citrusovým pektinem a až zítra u snídaně se rozhodnu, jestli to stálo za to a půjdu do další dávky;). I tak někdy dopadne. Více Dřevěná kuchařka.

PS: Mátě někdo svůj osvědčený recept na třešňovou marmeládu? Pro mě to byla premiéra a improvizace.

PS2: Korunu tomu nasadil můj malý syn, který se před 5 minutami (má dávno spát) přišel zeptat, proč jsem měla víc třešní bez stopek než on (pomáhal mi čistit).smile) (Neměla, jen jsem každou stopku nekomentovala;)

MUDr. Petra Uríková - mudr-urikova.com
cz
Třešňová marmeláda
Třešňová marmeláda