MUDr. Boris Ivanič MSc.: Prakticky zameraný seminár na nie moc známu tému aplikácie techník krvácania z akupunktúrnych bodov hlavne pri dlhodobých chronických ochoreniach. Vysvetlíme si pozadie tvorby cievnych zhlukov k tzv. BI syndrómom. Prebereme si zóny podľa Tungovej akupunktúry na ktorých sa krvácanie vykonáva.
počet ludí max 20
miesto bude upresnené prihláseným účastníkom.

cena: 60 euro, plati sa na mieste

Termín: 30.9.2017
5 hodín výuky
kontakt: ivanicboris@gmail.com

lektor: MUDr. Boris Ivanič MSc.
MUDr. Boris Ivanič, vyštudoval odbor Všeobecné lekárstvo na UK v Bratislave. Postupne vyštudoval francúzsku aj klasickú homeopatiu. V roku 2008 získal špecializáciu v odbore anesteziológie v Bratislave a po rokoch pôsobenia sa stal spoluzakladateľom ambulancie chronickej bolesti u detí, kde sa venoval používaniu TČM pri terapii detskej bolesti , ale aj iných stavov.

Opakované stáže absolvoval v zahraničí hlavne v Číne a na Taiwane. Od roku 2010 do roku 2012 študoval postgraduálne na China Medical University na Taiwane, kde v roku 2012 obhájil titul MSc. (Master of science) v odbore akupunktúra. Následne pôsobil 8 mesiacov ako asistent profesora na postgraduálnom oddelení rovnomennej univerzity. V Ázii strávil viac ako 3 roky a venoval sa nielen TČM, ale aj tradičnej čínskej traumatológii, detskej akupunktúre, qigongu, aktívne cvičí Gao baguazhang, Chen taijiquan, taoistické a zenové meditácie. V roku 2012 sa zúčastnil Taiwanskej dobrovoľnej medicínskej misie, ktorá zdarma ošetrovala chudobných s pomocou metód TČM, v odľahlých oblastiach Thajska, Laosu a Barmy. Počas tejto misie bol ako hlavný lekár pre akupunktúru. Opakovane prednášal o akupunktúre nielen na podujatiach v Čechách, na Slovensku, v Číne, na Taiwane ale tiež v Južnej Kórei.

V máji 2013 sa stal zakladajúcim členom organizácie WORLD OUTSTANDING MEDICAL DOCTORS ASSOCIATION v Pekingu, ktorá združuje lekárov, vedcov a liečiteľov zaoberajúcich sa výskumom v oblasti Tradičných metód liečenia.

MUDr. Boris Ivanič MSc.,]www.balanceclinic.sk
cz
Techniky krvácania z akupunktúrnych bodov 3092017 Bratislava
Techniky krvácania z akupunktúrnych bodov 3092017 Bratislava