Tcm-cs.com na Facebooku: Jazyk - odlupující se povlak a těhotenství

Dotaz: Prosím co by to mohlo být? Jsem ve 29 týdnu těhotenství (nevím, jestli to má nějakou souvislost) a toto se mi udělalo před několika dny. Čištěnim to nemizí..

Odpověď: ŠM  Skvrna na játrech a ledvinách a oslabená slezina.V těhu jsem měla podobný problém. Uživala jsem Růst hory Tchaj a po týdnu se mi skvrny ztratily. Brala jsem to pak celé těhotenství a neměla jsem žádné potíže.
DANG GUI SHAO YAO WAN | Růst hory Tchaj 056

DANG GUI SHAO YAO WAN | Růst hory Tchaj 056

Odpověď IŠ:  Podle tradiční čínské medicíny (TCM) jazyk, jeho povlak, barva, tvar je odraz vnitřního těla, může se to měnit podle vaší dané kondice, když je tělo dlouho vyčerpane, nebo při těhotenství bez živin, vždy se to na jazyku odrazí . tady to vypadá podle bílého povlaku že jste spíš v chladu (může vám být často zima, studené končetiny, unavená, spava (jazyk spíš natekly-tzn. Vyčerpanost těla), prázdne plošky bez povlaku znamenají vždy že se něco děje na orgánu kterému ploska odpovídá, v tomto případě zboku ploška jater a v zadu ploška ledvin. Posílit ledviny, zavlažit játra, možná i doplnit-rozhojnit krev, držet se v teple, hodně spát, kyselina listová.

Dotaz nebo odpověď uživatelů z Facebook.com | Tradiční čínská medicína | ☯ Tcm-cs.com
cz
Jazyk - odlupující se povlak a těhotenství
Jazyk - odlupující se povlak a těhotenství