Hana Bandouchová: Akupresurní podložka
Velice ráda sama používám a doporučuji svým klientům na domácí použití. Všichni si ji jen chválí.

Podložka Shakti má tisíce akupresurních jehliček, které při masáži podporují uvolňování endorfinů, čímž dochází ke zlepšení nálady a příznivému působení na neuropeptidy – molekuly, jejichž funkcí je také tlumení bolesti. Tudíž dochází ke zmírnění bolesti a napětí a pocitu naprosté relaxace. Podložku můžete používat, jestliže jste unaveni, procházíte stresovým obdobím,trpíte nespavostí, bolestí v oblasti zad, bolestí v kříži, bolestivostí sedací částí těla a kostrče (tzv. Ischias), migrénami, poruchami příjmu potravy, bolestmi objevujícími se v pravidelných časových intervalech, depresemi atd.

Odkaz: www.insportline.cz
cz
Akupresurní podložka
Akupresurní podložka
cz
Akupresurní podložka - detail podložky
Akupresurní podložka - detail podložky
cz
Akupresurní podložka - podložka
Akupresurní podložka - podložka
Tcm-cs.com na Facebooku: Doplnění RSS: Je to trochu sado-maso  ale není-li po ruce žádný masár, je k nezaplacení.

Doplnění LI: Kuzněcův aplikátor je jedna z nejúčinějších pomůcek jak aktivovat reflexní a akupunkturní body navíc je skvělí na automasáž a přípravu pacienta před masáží

Doplnění JH: Na chodidla raději používám z lékárny plastového ježka (půlválec). Lépe obsáhne klenbu. Než iplikátor, raději to rozcvičím. Čchi kung, nebo joga je příjemnější. Ale nejraději samozřejmě masáž. A často! A výborný je i Oleosol od K Hadka.

Dotaz nebo odpověď uživatelů z Facebook.com | Tradiční čínská medicína | ☯ Tcm-cs.com