Vladimíra Petrovičová: Milí spolužáci 2.ročníku TČM.
Držím vám všem palce k úspěšnému složení závěrečných zkoušek a současně se na vás obracím s prosbou, zda byste mi někdo nemohl poskytnou nahrávky přednášek MUDr.Daniové z 2.ročníku školy TČM. Jsem studentka 1.ročníku a příští rok už nám MUDr.Danielová nebude přednášet. Děkuji. Vladimíra Petrovičová, e-mail: petrovicovi.mickova@seznam.cz
MUDr. Doris Danielová: Dobrý den, je mi líto, ale záznamy, foto aj. pro bývalý 2. ročník jsem dávala studentům proto, že mezi nimi bylo mnoho mých velmi dobrých přátel. Zdůraznila jsem, smile:)aby je měli jen pro vlastní potřebu....a nešířili nikde dál. Pokud by došlo k šíření bez mého vědomí, budu postupovat podle zákona o autorských právech. Pokud vím, NIKDO V CELÉ ČESKÉ REPUBLICE NIKDY NEDAL ZDARMA STUDUJÍCÍM TOLIK MATERIÁLU JAKO JÁ - proto se také nyní ocitám téměř na hranici chudoby.sad Nicméně rozběhla jsem čistě "svou" firmu, MINIKURZY TČM A AKUPUNKTURY, jste srdečně zvána. Kurzy jsou vynikajícím doplnkem ke studiu na jakékoli škole tčm a za 2 dny trvání intenzivního výcviku v oborech tčm, se naučíte opravdu velmi mnoho. SOUČÁSTÍ MINIKURZŮ TČM DR.DANIELOVÉ JE MOŽNOST NAHRÁVAT, FOTIT ATD. A NA KONEC KURZU OBDRŽÍ KAŽDÝ STUDENT PĚKNÉ A PŘEHLEDNÉ PREZENTACE, TÝKAJÍCÍ SE PROBÍRANÉHO TÉMATU v elektronické podobě - studenti už vědí a vozí si s sebou flash disky.smilesmilesmile.
Děkuji za pochopení.
DD
Editoval ddanielova (29.06. 2014 09:36)

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com