Jaroslava Klimanková: Dobrý den, prosím o radu jaké bylinky od Hoffmanna doporučit paní, která má následující potíže: pálení žáhy, pálení očí, afty na tvářích, červené suché svědivé tváře, tmavá moč, dlouhodobě zácpa. Ale je ji stále zima. Paní je dlouhodobě ve stresu. Řekla bych, že to vypadá na nedostatek jinu ledvin a ty nehasí játra a žaludek, nebo to může být vnitřní horkost z nedostatku jinu, ale nejsou teploty ani tomu neodpovídá zimomřivost. Tak si nevím rady, byliny od Hoffmanna mi sedí vždy jen na část problému, možná by to chtělo namíchat paní bylinky na míru, ale s tím nemám zkušenosti, zatím jsme se to neučily. Budu vděčná za daždou radu,moc děkuji. Jarka
Karolína Hauerová: Akože neváhala by som a prečisťovala horko. Netuším aké ma hoffman tablety, ale  príznaky sú plného rázu, plného horka a keď zvládnete všetko to pálenie a zarudnutí začnite doplňovať ledviny. ak by náhodou mal nejakú zmes co delá oboje, tak tu.
Vždy pre vás musí byť prirorita zvládnuť akútny problém, zbytok dolaďte stravou napríklad.
Najlepšie by bolo spraviť kompletnú diagnostiku podľa 10 otázok, foto jazyka, ten vám povie hneď či je to plné horko a spoločne vám budeme vedieť poradiť vybrať konkrétnu zmes, takto je príliš málo informácií.