majstro2: Pane Vymazale, preji pekny den.

Chtel jsem se vas optat, pripadne pozadat... v aktualni chvili kdyz se prihlasim a chci si zobrazit posledni prispevky.. treba od posledni navstevy, anebo treba prispevky za posledni tyden, mesic... tak bohuzel zde neni tato moznost.

Vsiml jsem si, ze je mozne zobrazit nove prispevky za poslednich 24h, ale je mozne zobrazit prispevky dale do minulosti?

Nebyvam kazdy den na tomto foru.. spis 2x tydne a kupa novinek a informaci me pak takto unikne. Neuvazoval jste o rozsireni vetsich casovych filtru? Treba za posledni tyden, mesic... treba se strankovanim?

Anebo jeste lepe posledni prispevky od posledniho prihlaseni?

Urcite by to pozvedlo toto skvele forum o uroven vyse :-)

Dekuji za odpoved a at se Vam dari
Miloš Vymazal: Dobrý den,
pro zobrazení příspěvků podle času slouží v levém menu odkaz "Nejnovější příspěvky", který ve výpisu řadí příspěvky podle času vložení sestupně. Ve výpisu je seznam všech příspěvků, který je stránkovaný odkazy dole  "Stránky: 1, 2, 3 .... 17. Čísla fungují jako odkazy na další stránky.

Zobrazení příspěvků, které jste neviděl je možné s parametrem "show_new". Tento odkaz zobrazuje všechny příspěvky od poslední návštěvy uživatele. 

Rád bych vyhledávání, které navrhujete doplnil. Bohužel to momentálně není možné. Server  z 90% platím momentálně z vlastních zdrojů a musím dělat i jiné aktivity, které mi umožní jej dotovat.

Když dojde ke zvýšení návštěvnosti, příspěvků ostatních uživatelů a plateb od platících uživatelů a příjem pokryje alespoň technické náklady, toto vyhledávání rád doplním.

Ing. Miloš Vymazal - www.tcm-cs.com