tcm-cs: Placený přístup je dostupný pro všechny uživatele. Podmínkou není studium školy ani členství v nějaké TČM organizaci. Chceme aby informace byly dostupné všem uživatelům. Jedinou podmínkou je uhrazení poplatku. Zaplacená částka bude využita na provoz toho webu.


Výhody placeného přístupu
Jako platící uživatel získáte:
1. Přístup ke stažení prezentací  MUDr. Doris Danielové  a dalších souborů s tématikou TČM, aurikuloterapie ...

2. Přístup ke všem  odkazům na videa akupunkturních bodů, cvičení čchikung atd.

3. Slevu 5% na zboží s tématikou TČM (přípravky, léky, pomůcky, knihy ...) při nákupu na www.tao-shop-cs.com (sortiment na webu není kompletní a bude se postupně doplňovat)  a dále u spolupracujících prodejců.

Spolupracující prodejci:
RNDr. Ludmila Lejsková +420 602 703 876 - Brno

Pro přístup ke stažení prezentací, získání slevy a další výhody je nutné uhradit roční poplatek 1290 Kč na rok nebo 700 Kč na 1/2 roku.  Doba se počítá od dne zařazení do skupiny "Škola TČM".


Platbu provedete pomocí objednávky v našem internetovém obchodě www.tao-shop-cs.com

Přímé odkazy do e-shopu: objednávka na 1/2 roku (700 Kč), objednávka na 1 rok (1 290 Kč)

Do poznámky u objednávky prosíme uveďte následující údaje:
1. emailovou adresu
2. jméno a příjmení
3. přihlašovací jméno (první písmeno ze jména + přijmení, vše malým písmem, bez háčků a čárek) např. astastna, pvesely

Poznámka: Účastníci dvoudenních kurzů MUDr. Doris Danielové získají přístup k souborům a odkazům na videa na 3 měsíce od dne konání kurzu. V tomto případě se na ně nevztahují výhody uvedené v bodech 3. a 4.  Ty jsou dostupné jen v předplatném na 1/2 roku a na rok.


Postup registrace a přihlášení
1. Po úhradě poplatku se prosím zaregistrujte klepnutím na text Registrace (horní menu) nebo klepnutím na text  Registrace/Přihlášení (levé menu). Při registraci postupujte podle pokynů, které jsou na stránce uvedeny pro studenty školy TČM. Použijte stejnou emailovou adresu a přihlašovací jméno jako při platbě výše.

2. Po registraci Vám přijde mail se jménem a heslem pro přihlášení. S těmito údaji se na webu přihlásíte.

3. Nyní vyčkejte několik dní než správce serveru obdrží aktualizovaný seznam povolených uživatelů a přiřadí Vás do skupiny "Škola TČM". To zda jste nastaven, jako platící uživatel zjistíte klepnutím v horním menu na text Seznam uživatelů. Ve vašem řádku musí být text "Škola TČM" a datum ukončení placeného přístupu.

4. Pokud je u Vašeho jména text "Škola TČM" máte nyní přístup ke všem prezentacím.  např. pro dráhu plic uvidíte na stránce blok Soubory ke stažení pro studenty školy TČM  a pod ním je odkaz ke stažení souboru draha-plic.ppt

Přehled příspěvků, které obsahují soubory ke stažení najdete v Nápovědě v příspěvku 06) Seznam příspěvků s prezentacemi ke stažení.

tcm-cs.com
cz
06 Placený přístup - soubory ke stažení, videa
06 Placený přístup - soubory ke stažení, videa