Petr Novák: Orgastická ladička 210,42 Hz Synodický (oběh) měsíc

Ladička měsíčního qigongu. Je to vnitřní žena.
Slovo "synoda" znamená shromáždění. Synodický měsíc je střední doba od jednoho nového měsíce k druhému. Na novém měsíci je slunce v úzkém spojení s měsícem (stejným směrem na obloze). Kalendářní měsíc je odvozen od synodického měsíce. V 29 th oktávu měsíc osciluje s 210.42 Hz, Wich je G #.
Odpovídající barva je oranžová s vlnovou délkou přibližně 650 nanometrů.Ženy vědí mnohem lépe než muži, jak silné sexuální rytmy souvisí s měsícem. Každý měsíc dochází k menstruaci. Sexuální život mnoha druhů na Zemi a nejen lidských bytostí řídí měsíc. Měsíc a sexualita jsou velmi úzce spjaty.

Za úplňku, když je slunce v opozici vůči měsíci, lidé jsou připraveni komunikovat mnohem živěji než při nov. Z tohoto důvodu se velké slavnosti v mnoha kulturách praktikují za úplňku. Například Pasah - vyvedení židů z egyptského otroctví (Velikonoce Židů) nebo v Indii Guru Purnima - uctívání duchovních učitelů a vůdců, jsou vždy oslavovány na úplňku. Do roku 325 byly velikonoční svátky oslavovány křesťany také za úplňku.

Tón měsíce je velmi vhodný pro meditační hudbu, při příležitostech, jako jsou plné měsíční rituály. Mezi měsíční rituály by se dal zahrnout například ženský čchi-kungLotus Moon“, který je vlastně lunární meditací a čistí dělohu a pomáhá cirkulaci jinu - lotos vyrůstající z vody: „Ačkoli voda proudí dolů, nevylije se. Jestliže proudí vzhůru, neztratí se. Jak proudí nahoru, voda se přeměňuje v čchi. Když čchi sestupuje, stává se vodou. To způsobuje otáčení vodního kola.“ Petu Arcimovičová


Ladička 210,42 Hz zlepšuje obecnou a zejména sexuální komunikaci, takže se dá využít tam, kde je to zapotřebí. Stimuluje a probouzí sexuální energii, tantru, kundaliny… Dá se kombinovat s ladičkou 123,02 Hz „Lilith - Černý měsíc“ Znamená umět se na sebe podívat, prožívat i skryté – jinové …

V terapii se většinou používá tón měsíce s poruchami žláz a lymfatického systému a také s poruchami menstruace. Existuje spousta bodů, které mohou být ošetřeny tónem měsíce. V každém případě jsou vhodné body pod pupíkem CV03 a CV04, protože odpovídá druhé čakře, která je čakrou Svadis. Fonóforéza tak může podporovat klasickou léčbu a pomáhá ženě (i muži), aby se rychle zotavila, protože stimuluje tok energie.
Guanyuan | CV04 - kuan-jüan

Guanyuan | CV04 - kuan-jüan

Zhongji | CV03 - čung-ťi

Zhongji | CV03 - čung-ťi


Petr Novák - centrum Aeditus, Praha
http://www.tradicni-cinska-medicina-praha.cz
cz
Orgastická ladička 210,42 Hz Synodický oběh měsíc
Orgastická ladička 210,42 Hz Synodický oběh měsíc