Tcm-cs.com na Facebooku: Vyrážka na obličeji

Dotaz z FB: Dobry den, mam prosbu, ci by ste mi vedeli poradit ohladom neprijemnej vyrazky na tvari. Uz mi ziadne kremy nezaberaju, skor zhorsuju stav. Zacala som uzivat pripravky na detox a psylium plus probiotika. Na take ocistenie. Mam to okolo ust a nosa, drobna krupica, uz to aj svrbi a supinkuje sa.

Co sa tyka stravy, tak jem vsetko, ale dost nepravidelne. Vacsinou maso, ryza,zemiaky, zelenina, pecivo, neodolam sladkostiam, aj ked sa potom necitim najlepsie po nich. Uzivam eutyrox 25 na stitnu zlazu a citalec 5mg uz len 2x za tyzden, vysadzam to uz. Brala som ho, lebo som byvala mooc unavena, vyhorena ale nepomahal moc.
V poslednej dobe dost priberam. Mam bolesti v oblasti vajecnikov uz asi 2 mesiac. A vraj mam chronicku unavu...

Tie vyrazky sa mi uz tvoria aj kolo oci, z vonkajsej strany kutika a na vieckach.  Este dodavam ze ma to dost svrbi a zacina ma svrbiet aj chrbat, ale zatial si tam nic nevidim. Poprosim aj nejake ucinne recepty na precistenie tiela, criev, na zapal v tele...

Dotaz nebo odpověď uživatelů z Facebook.com | Tradiční čínská medicína | ☯ Tcm-cs.com
cz
Vyrážka na obličeji
Vyrážka na obličeji
cz
Vyrážka na obličeji
Vyrážka na obličeji
cz
Vyrážka na obličeji
Vyrážka na obličeji
cz
Vyrážka na obličeji
Vyrážka na obličeji
cz
Vyrážka na obličeji - foto jazyka
cz
Tcm-cs.com na Facebooku: Odpověď MF:  Není úplně dobře vidět z fotky jazyka, jakou barvu má tělo a jakou barvu povlak na jazyku, takže diagnostika není možná. Ale určitě bych změnila stravu a dala dohromady psychiku, což je dle mého příčina ..pokud bude psychika v pořádku a ze stravy se vyhodí úplně sladkosti, cukry ( bílý ), lepek, mléčné výrobky a maso se redukuje na bílé a ryby, vynechají uzeniny, pak se může lecos zlepšit....ale nejde takhle radit přes FB.

Je třeba navštívit praktika Tčm, udělat přesnou diagnostiku, probrat jídelníček a zapracovat na psychice..dodržovat to aspoň měsíc a půl a pak nasadit bylinky na to co zbude ...ale kvalitní strava a lepší psychika s tím stavem udělá hodně ...ale samotný braní probiotika a psylia, bez odstranění příčiny, není úplně účinné.

Dotaz nebo odpověď uživatelů z Facebook.com | Tradiční čínská medicína | ☯ Tcm-cs.com