MUDr. Petra Uríková: Mrkvový dort s badyánem

Suroviny: 3 vejce, asi 3 střední mrkve, asi 100g cukru, asi 100ml oleje nebo 80g másla, asi 200g mouky – jemně mletá špaldová a hrubá bílá zhruba půl na půl, 1 lžíce sody, kousek badyánu, marmeláda na potření, oříšky nebo semínka na posypání povrchu

Postup:
V robotu šlehám 3 žloutky s asi 100g cukru. Až má hmota konzistenci majonézy, přilévám pomalu olej a ještě chvíli nechám šlehat. Než vznikne správná konzistence, mám asi 5-10 minut. V tomto čase oloupu mrkev a nastrouhám najemno.
Zpomalím šlehač a postupně do našlehané hmoty přidávám nastrouhanou mrkev a asi 3 lístky z růžičky badyánu – také strouhám na jemném struhadle. Za stálého pomalého šlehání na závěr přisypávám lžíci sody a mouku. Mouky tolik, aby vzniklo středně husté těsto. Jemnou špaldovou a hrubou bílou používám asi 1:1. Když dosáhnu správné konzistence, robot vypnu a ručním šlehačem si vyšlehám sníh.
Sníh pomalu a opatrně vmíchám do mrkvového těsta tak, aby vzniklo těsto jemné a nadýchané.
Těsto naleju do připravené dortové formy. Tu většinou nevymazávám, ale vykládám pečicím papírem.
Peču asi 30 minut, pak zkouším špejlí, jestli už těsto nelepí.
Upečený korpus nechám zchládnout, pak jej rozkrojím napůl a uprostřed i na povrchu potřu silnější vrstvou kyselkavé marmelády. Povrch posypu rozmixovanými ořechy nebo semínky.

Tipy k tomuto receptu:
Pokud použijete máslo, těsto bude lahodnější. Máslo si nechejte povolit a zašlehejte ho pak místo oleje.
Množství badyánu zvolte podle chuti, ale pozor, je dost aromatický. 3 lístečky těsto pěkně provoní, pro mě tak akorát.
Konzistenci můžete doladit přidáním mléka. Ale čím víc mléka, tím víc mouky a tím bude těsto hutnější.
Místo vymazávání formy ji vyskládám papírem. Papír dám na dno formy, nacvaknu odkraj a obstřihnu dokola. Ze zbytku papíru ustřihnu 2 pruhy, které přiložím na svislé okraje formy.
Jako náplň klidně použijte Váš oblíbený krém. Může být i mascarpone nebo jiný mléčný, já mléčné výrobky moc nemusím.

Zdroj: Ovocné a zeleninové moučníky babího léta

MUDr. Petra Uríková - mudr-urikova.com
cz
Mrkvový dort s badyánem
Mrkvový dort s badyánem
cz
Mrkvový dort s badyánem - místo vymazaní formy použijte papír
Mrkvový dort s badyánem - místo vymazaní formy použijte papír