msirova: Dobrý den, jsem moc nadšená za web TCM. Po doporučení a také náhodou jsem na něj narazila. Ke klasickým lékařům nechci nemám dobré zkušenosti.

Chci vás moc poprosit o radu. Od loňského jara jsem vložila do jídla více čerstvé zeleniny a ovoce - dle sezony (od dětství miluji, když si mohu utrhnout a hned sníst cokoliv), jím méně masa, žádné pečivo a mouka, žádné sladkosti, málo tuku. K snídani ovesné vločky, ořechy, ovoce, med, trochu vlažné vody. Ještě musím zařadit více luštěnin.

Trápí mne: bulka na prsu, zimomřivost hlavně v zaměstnání (zářivky), při letním chladnějším počasí a dešti bílé prsty na rukách - v zimě často - a mravenčení, špatná menstruace než se rozjede tmavě hnědá až černá a cucky, léta svědivé místo na levé noze - mezi palcem a druhým prstem v jamce na nártu podél kůstky od palce - žádný ekzém ani mikóza, v dětství jsem trpěla na kašel a průdušky, skolióza páteře (chodím cvičit), občas za levým uchem po krku někdy až na šíji se mi vytvoří bolák akné asi když si dám občas pečivo, vlasy řídnou, ale na nehtech už nemám bílé tečky a jsou pevnější hlavně teď na začátku podzimu až do vánoc. Potom se nehty zase začnou třepit a lámat, na stehnech a lýtkách mám celulitidu - asi špatná výměna a ukládání toxinů? Jinak jsem štíhlá i břicho. Prosím má to něco společného s bulkou na prsu?
Ještě doplňuji: plynatost, noční pocení dost silné - i holeně a kolena + celé tělo, zub - vlevo nahoře 5 po vytažení nervu stále citlivá - zub mám nový nasazený na čepu. Děkuji moc.

Je mi 46 let, výška 165cm, váha 54 kg - nikdy jsem nebyla silná, spíš štíhlá.
Píši vše co mne napadne, možná to pomůže při určování podle drah na těle. Připojuji foto jazyka.
Děkuji moc za radu a odpověď
Editoval msirova (04.10. 2017 09:19)
cz
Jazyk k určení - 037
Jazyk k určení - 037
cz
Jazyk k určení - 037
Jazyk k určení - 037
cz
Jazyk k určení - 037
Jazyk k určení - 037