Tcm-cs.com na Facebooku: Dotaz MB: Dnes som napichoval body na vyvolanie pôrodu (dáma je už zhruba 10 dní po termíne), ale čo ma pri diagnostike zarazilo, že jej jazyk bol hrozný, ale naozaj hrozný, všetky vnútorné orgány v absolútne katastrofálnom stave... Zaujímalo by ma, či je to v pokročilom tehotenstve normálne, že jazyk je mapovitý, so škvrnami, s nepravidelným povlakom atď., alebo či tehulky mávajú jazyk aj normálny, čistý. Teda inými slovami povedané, či tehotenstvo vyvoláva tak silné zmeny vo vnútorných orgánoch, že jazyky vysoko tehotných sú úplne miš-maš, alebo je to iba v tomto prípade. Fotku jazyka nemám, sorry, lebo som ho nechcel fotiť, aby som ho nemusel komentovať, nechcel som ju zbytočne strašiť, momentálne sú dôležitejšie iné veci... Ďakujem.

Odpověď RF: Mívají i pěkné, normální jazyky až do porodu.

Odpověď KKH:  Ja som mala normalny, mozno cervensi. Ak to bol az taky velky mis mas, pravdepodobne ho mala hrozny aj pred tym, len ten maly parazit asi prehlbil deficit yinu.

Odpověď AB: Já se nedomnívám, že těhotenství mělo až takový vliv na organismus, jak to popisuješ, to paní musela mít i před otěhotněním.

Odpověď JP: Zrejme pani mela nedostatecnos když otěhotněla a plod si od matky zobral co potreboval-výživu, to jest z jej orgánov, najmä sleziny a jater, pani zrejme chybi jin, ktorý počas tehotenstva neustrážila a nedoplnovala, stáva se to, bylo by dobré ji odporučit hneď nech začne užívať 056 Rust hory Tchaj (TCM Bohemia), je veľmi dobrá počas tehotenstva,po porodu, i počas kojeni...je vyborna pro ženy i preventívne... i tehotné ženy maji po ni veľmi dobré výsledky...

Doplnění OS: Mno, 056 DANG GUI SHAO YAO  v těhotenství je dobrá, zpevňuje slezinu a udržuje plod, ale po porodu je vice uzitecna 191 NU KE BA ZHEN WAN.

DANG GUI SHAO YAO WAN | Růst hory Tchaj 056

DANG GUI SHAO YAO WAN | Růst hory Tchaj 056

NU KE BA ZHEN WAN | Náramek osmi perel 191

NU KE BA ZHEN WAN | Náramek osmi perel 191

Editoval fb-tcm-cs (15.09. 2017 20:18)

Dotaz nebo odpověď uživatelů z Facebook.com | Tradiční čínská medicína | ☯ Tcm-cs.com