MUDr. Doris Danielová: ROZVRH STUDIJNÍCH TÉMAT 2015 - 2016  VE DVOULETÉM STUDIU TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY specializované na PRAXI  U MUDR DORIS DANIELOVÉ

II. ROČNÍK, PODZIMNÍ SEMESTR

1. seminář  26. - 27. září 2015
Příčiny nemocí vnitřní i vnější a jejich dopad na vzhled,puls a jazyk pacienta. Úvod do správného diagnostikování a základy léčby.

2. seminář 24. - 25. října 2015
Dagnostika dle pulsu a jazyka – opakování a nácvik nových dovedností,zkušenosti z praxe lektorky DD. Jak léčit nalezené diagnozy??  tento seminář je velmi vhodný také jako nadstavbový pro absolventy studia tčm. Zatím je však plně obsazen, případní zájemci pište na danielova.doris  seznam.cz

3. seminář 28. - 29. listopadu 2015
Zlepšení stavu prvku země a voda,vylepšení  vzhledu-vrásek a otoků -  a léčba obezity pomocí dráždění akupunkturních bodů různými způsoby. Stravování – doporučené - u různých typů obezity. Vhodný též jako nadstavbový pro absolventy, zájemce o kosmetiku v tradiční čínské medicíně.

4.seminář  19. – 20. prosince 2015
Žena a dítě jako pacienti tčm – zvláštnosti,odlišnosti,etiopatogeneze a léčba častých potíží jako je gynekologický výtok,poruchy plodnosti,myomy. Nejčastější nemoci dětí v našem prostředí, léčba.
Vhodný též pro absolventy k zopakování a prohloubení znalostí z gynekologie a pediatrie.

5. seminář 30. - 31. ledna 2016
Jak v praxi správně vyšetřovat a léčit pacienty s dlouhodobými bolestmi zad? Kombinace léčby ušní,celotělové, pokročilejší kombinace bodů – např. Chronopunktura, body dle pěti přehrad neboli antické body,body biorytmu, příznivé kombinace bodů aj.

Informace o studiu získáte na danielova.doris@seznam.cz

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
Příspěvek obsahuje odkaz na soubory ke stažení, které jsou přístupné v placené verzi!
cz
Dvouleté studium TČM
Dvouleté studium TČM
cz
Dvouleté studium TČM
Dvouleté studium TČM
MUDr. Doris Danielová: Praktické kurzy + Dvouleté studium tradiční čínské medicíny 2016 u  MUDr. Doris Danielové

NEJBLIŽŠÍ AKCE :
Sobota a neděle 16. – 17.dubna 2016  AURIKULOTERAPIE 2 velmi praktický kurz, pokročilejší vychytávky jak ucho pochopit a dobře a rychle pomoci pacientovi – supertéma dr. Danielové, největší odbornice na aurikuloterapii v ČR,přímé žačky linie dr.Paul Nogier – Lyon, Francie a spolupracovnice nestorů české akupunktury MUDr. M.Eslera a MUDr.J.Debefa  !Kurz je součástí studia prvního ročníku Dvouletého studia tčm u dr. Danielové.

Sobota a neděle 22. – 23. Dubna 2016  GYNEKOLOGIE skvělý praktický kurz vhodný pro všechny se základy tčm. Nejčastější „hot“ témata dnešní doby – sterilita,proč vzniká a jak léčit její varianty, předčasný porod či potrat a jak jim zabránit, kojení – prodloužení nebo ukončení pomocí akupunktury. Premenstruální syndrom a bolesti při menstruaci, léčba. Klimakterium,léčba potíží bez hormonů. Výtoky,plísně, léčba. Poruchy sexuálního života ženy,léčba. SPRÁVNÉ POUŽITÍ MIMOŘÁDNÝCH, KRÁLOVSKÝCH ZÁZRAČNÝCH DRAH V GYNEKOLOGII !! Kurz je součástí druhého ročníku Dvouletého studia tčm u dr. Danielové.

MÍSTO KONÁNÍ KURZŮ : WWW.PODRONOVEM.CZ
CENA KURZU 2800 Kč.Začátek sobota 9.30, konec 17-18.00 dle domluvy,přestávky á 1h, polední pauza 1h na oběd . Neděle začátek 9.00, konec dle domluvy 17-18h event..dříve. VŠICHNI ÚČASTNÍCI KURZU DOSTANOU NA SVŮJ FLASH DISK ELEKTRONICKOU PODOBU PŘEDNÁŠEK. Materiál zdarma, s sebou občerstvení. Voda s citronem zdarma stále připravena, jídlo pouze v poledne – hustá výborná polévka paní domácí. Přesnídávky si vezměte svoje. Lze koupit kávu,nápoje,studenou kuchyni. 
PŘIHLÁŠENÍ JE JEDNODUCHÉ - STAČÍ NAPSAT NA danielova.doris° seznam.cz  MAIL S VAŠÍM JMÉNEM,PŘÍJMENÍM,ROKEM NAROZENÍ. PAK POTVRDÍTE PROSÍM SVŮJ VÁŽNÝ ZÁJEM O KURZ ZASLÁNÍM ČÁSTKY 1000 kČ JAKO ZÁLOHU NA KURZ, NA ČÍSLO ÚČTU: 2547443621/O100  profesní účet  MUDr. Doris Danielové.při příchodu na kurz zaplatíte o to méně, čili 1. 800 Kč. Pokud peníze nestačíte zaslat, nevadí, hlavně dejte prosím vědět, zda přijedete opravdu či jste si to rozmysleli. Daňové doklady dostanete. děkuji a zdravím ! DD

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: LETNÍ SEMESTR DVOULETÉHO STUDIA TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY 2015-2016
U MUDR. DORIS DANIELOVÉ

PRAKTICKÁ ŠKOLA TČM - LETNÍ SEMESTR 2016:

1. ROČNÍK KVĚTNOVÝ KURZ 21. - 22. 5.2016
PRAKTICKÝ A DŮLEŽITÝ KURZ JE ZAMĚŘEN NA  STUDIUM A OPAKOVÁNÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH BODŮ DRAH TČM Z HLEDISKA TOPOGRAFICKÉ ANATOMIE. BODY NA KRKU, HLAVĚ, HRUDNÍKU A HORNÍCH KONČETINÁCH. VYUŽITÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH BODŮ A JEJICH VHODNÉ KOMBINACE U RŮZNÝCH ONEMOCNĚNÍ PODLE PRAVIDEL PĚTI PRVKŮ.
Kurz je určen především pro studenty řádného dvouletého studia tčm, ale je vhodný i pro absolventy a širší veřejnost fandící čínské medicíně, zopakování bodů je důležité,jistě se dozvíte i něco nového, máme 4 volná místa, jste zváni.

2. ROČNÍK KVĚTNOVÝ KURZ 28 .5. - 29.5
NEMOCI DUCHA A DUŠE A JEJICH LÉČBA POMOCÍ TČM. DEPRESE, BIPOLÁRNÍ PORUCHA,CHRONICKÁ ÚZKOSTNÁ PORUCHA, PANICKÁ ATAKA, EPILEPSIE. Ojedinělá nabídka zajímavého tématu. Volná ještě 4 místa. Kurz je určen studentům druhého ročníku řádného studia, ale svou komplexností a náročností splňuje dokonale všechny atributy kvalitního postgraduálního studia.
017 - akupunktura v kosmetice

017 - akupunktura v kosmetice

1. ROČNÍK ČERVNOVÝ KURZ  11.6. - 12.6. 2016
TOPOGRAFIE, ANATOMIE, KOMBINACE, LOKALIZACE A UMĚNÍ SPRÁVNĚ OŠETŘIT BODY DRAH - TENTOKRÁT SE BUDEME VĚNOVAT BŘICHU, ZÁDŮM A DOLNÍM KONČETINÁM.
Kurz je primárně určen studentům řádného dvouletého studia, ale 4 místa jsou ještě volná pro ty, kteří si chtějí něco zopakovat a dozvědět se hodně navíc.

2. ROČNÍK ČERVNOVÝ KURZ 25.6. - 26.6. 2016
PEDIATRIE - ČASTÉ NEMOCI DĚTÍ, ZVLÁŠTNOSTI DĚTSKÉ MEDICÍNY, JAK K DÍTĚTI PŘISTUPOVAT A CO LZE POUŽÍT Z "DOSPĚLÉ" TČM.
Kurz je určen druhákům řádného studia,ale jsou ještě cca 4 místa volná, proto zveme absolventy, kurz splňuje náročná kriteria kurzu postgraduálního.

CENA VŠECH KURZŮ - 2.800 Kč,platí se při vstupu na místě, z toho 1000 Kč zašlete prosím jako zálohu na účet 2547443621/0100, doplácíte tedy pak jen 1.800 Kč.

místo konání je stále stejné, penzion Pod Ronovem, www.podronovem.cz

začátky kurzů jsou v sobotu cca 9.30 - 9.45 než se všichni lidé sjednou
končíme v neděli cca 16 h. Během výuky pauzy 10 min dle potřeby. Hodinová pauza na oběd 13-14 h.

s sebou - pohodlný oděv, přezůvky, FLASH DISK - DOSTANETE CELOU PREZENTACI PROBÍRANÉ LÁTKY, jídlo na svačinky. Oběd - pokud bude hezké počasí, domácí otevřou hospůdku. Ne-li, paní domácí vaří úžasné polívky s chlebem, co zasytí.

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
cz
013 - akupunktura v kosmetice
013 - akupunktura v kosmetice
MUDr. Doris Danielová: POZOR - NOVINKA !!!!smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilecoolcoolcoolcoolcoolsmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile
Aurikuloterapie praxe

Aurikuloterapie praxe

V září 2016 otvírá MUDr. Danielová PŮLROČNÍ INTENZIVNÍ STUDIUM AURIKULOTERAPIE A AURIKULOMEDICÍNY - ucho dle asijského modelu, především však evropského - Francie, Německo, Rakousko.... kdo má zájem PROSÍM PIŠTE RYCHLE NA danielova.doris@seznam.cz

více na facebook.com/doris.danielova
www.celostnilecba.cz
Editoval ddanielova (03.05. 2016 18:15)

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
cz
108 - aurikuloterapie praxe
108 - aurikuloterapie praxe
MUDr. Doris Danielová: JAKÉ JSOU PLODY A  VYHLÍDKY DVOULETÉHO STUDIA TČM U MUDR. DORIS DANIELOVÉ?
Kurz TČM 1.3, 21.-22. listopadu 2015

Kurz TČM 1.3, 21.-22. listopadu 2015

Jeden dvouletý ročník uzavřen řádnou zkouškou za přítomnosti MUDr. Zinaidy Saidové. úroveň znalostí hodnotím jako dobrou, postgraduální kurzy jsou ale nutné a na ty se hlásí málokdo...

Další dvouletý ročník otevřen netradičně v únoru 2015 a studenti vykazují stále velice nadprůměrné znalosti i šikovnost a zručnost. Proto jsem se rozhodla pro tento ročník koncipovat semináře už jako "postgraduální témata" - vždy se rozebírá určitá nemoc či skupina nemocí a jak se má léčit. Ukazuje se, že toto je výborný stimul pro studenty řádného studia - ne jen suchá teorie, ale skutečná léčba. Tyto semináře jsou VELICE VHODNÉ JAKO POSTGRADUÁLNÍ KURZY PRO ABSOLVENTY škol tčm a jiné zájemce. V TOMTO DUCHU HODLÁM VÉST I DALŠÍ VÝUKU POSTUPUJÍCÍHO NYNĚJŠÍHO PRVNÍHO ROČNÍKU . MŮŽETE TEDY PŘICHÁZET NA KTERÉ KURZY CHCETE - PODLE TÉMAT, POUZE PŘEDEM NAPIŠTE NA danielova.doris   seznam.cz a TĚŠTE SE NA SPOUSTU NOVÝCH NEOTŘELÝCH TÉMAT, ALE I OPAKOVÁNÍ TĚCH VELEÚSPĚŠNÝCH, NAPŘ. KOSMETIKA A TČM.
ZÁKLADNÍ MYŠLENKOU ŠKOLY JE INDIVIDUÁLNÍ PRAKTICKÝ PŘÍSTUP KE STUDENTŮM,KTERÝCH JE VE STUDIJNÍ SKUPINĚ 4 - 9 LIDÍ, NEJVYŠŠÍ POČET 10 ÚČASTNÍKŮ. TAKTO JE MOŽNO SE OPRAVDU KAŽDÉMU VĚNOVAT, OPRAVOVAT NEDOSTATKY, UKAZOVAT TECHNIKY, KONTROLOVAT JEJICH PROVÁDĚNÍ .....tím se PRAKTICKÁ ŠKOLA TČM liší od všech ostatních.

OTEVŘEME DALŠÍ ROČNÍK?
s otevřením nového prvního ročníku pro úplné začátečníky váhám...jak vidíte, plánuji i intenzivní školu aurikuloterapie a obávám se, že by to už bylo moc. záleží na zájmu - zájemci, pište. smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile VĚTŠINĚ LIDÍ TOTIŽ NAVÍC VYHOVUJE VIZ VÝŠE NAVŠTÍVIT OBČAS KURZ, KTERÝ JE ZAJÍMÁ, NEŽLI DOJÍŽDĚT PRAVIDELNĚ NA VŠECH DVACET KURZŮ CELÉ DVOULETÉ ŠKOLY. ZÁLEŽÍ TEDY NA VÁS, STUDENTECH, JAKÝM SMĚREM SE BUDE ŠKOLA UBÍRAT.
Editoval ddanielova (03.05. 2016 18:59)

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: coolcoolcoolcool JAK NAKONEC VYPADÁ POKRAČOVÁNÍ STUDIA TČM U MUDR. DORIS DANIELOVÉ ???big_smilebig_smilebig_smile VŠECHNO BUDE !!! JEN S TROCHU JINÝM POJETÍM.

1. otvírám INSTITUT CELOSTNÍ AURIKULOTERAPIE I.C.A., jehož cílem je učit aurikuloterapii POŘÁDNĚ, TJ PODROBNĚ A TAK, ABY JI ŽÁCI PŘESNĚ POCHOPILI. 17 září na penzionu Ronov začíná první běh tohoto půlročního studia.

2. Na své si přijdou i milci tradiční čínské medicíny - viz dále

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: Pokračování - sorry, došla mi elektrická šťáva...

2. CO MÁM PRO MILCE TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY?
- JEDNAK SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO POMALU KONČÍCÍHO DRUHÉHO ROČNÍKU DVOULETÉHO STUDIA TČM U MUDR. DORIS DANIELOVÉ. Studentům zbývá poslední semestr a domluvili jsme se, že celý půlrok věnujeme vypilování diagnostiky - jak z drobných potíží poznat velký problém apod.....tedy látka nelehká, program uvedu v dalším příspěvku. Začínáme víkendem 24-25.září 2016. Pokud máte základní znalosti tčm, můžete se přidat, stačí napsat mail - na dorisnatal35@gmail.com, nebo přímo na www.celostnilecba.cz - nebot v rámci své činnosti pokračuji ještě nadále s šířením osvěty kolem alternativní celostní medicíny a přijímám klienty na konzultace ev.terapii.

3. Jakmile skončí letošní druhý ročník a první půlrok studia aurikuloterapie, otvírám - od února - STUDIUM ZÁKLADŮ TČM PRO ZAČÁTEČNÍKY A VĚČNÉ ZAČÁTEČNÍKY. studium bude půlroční. Pokud bude dobrý kolektiv a studenti si budou přát pokračovat, vyhovím a zde taktéž sdělím.Můžete se už začít přihlašovat mailem na dorisnatali35@gmail.com

4. Jelikož zájem o studium na INSTITUTU CELOSTNÍ AURIKULOTERAPIE je obrovský, takže na dost lidí se už nedostalo místo - jak víte, kladu důraz na individuální přístup a bohatou praxi a to není možné dodržet ve velkých skupinách studentů. V ÚNORU 2017 TEDY NABÍDNU DALŠÍ - STEJNÝ - BĚH PŮLROČNÍHO STUDIA AURIKULOTERAPIE PRO TY, KTEŘÍ TO DO ZÁŘÍ NESTIHLI ANEBO SE UŽ NA NĚ NEDOSTALO MÍSTO. Můžete se začít přihlašovat na dorisnatali35@gmail.com

CENÍK

akce 1 - AURIKULOTERAPIE - je již uzavřena.

akce 2 - AKTIVNÍ ÚČAST NA SEMINÁŘÍCH TČM STÁVAJÍCÍHO DRUHÉHO ROČNÍKU S PROGRAMEM "JAK CO NEJVÍCE ZJISTIT Z DIAGNOSTIKY MODELU A JAK VYVODIT TERAPII". Modely a diagnosy se budou samozřejmě střídat, můžete navštívit jen jeden seminář - cena 2.800 Kč, z toho 1000 Kč záloha na účet 2547443621/0100. Seminářů bude celkem 5, program viz dále.

akce 3 - půlroční studium  2017 únor až červen ZÁKLADY TČM PRO /VĚČNÉ/ ZAČÁTEČNÍKY je komplexní jednotkou, školné se vybírá na půl roku dopředu, cena jednoho semináře je 3.000 Kč a cena půlročního studia je tedy 15.000 Kč. školné posílejte na účet 2547443621/0100 u KB.

akce 4 - půlroční opakování STUDIA CELOSTNÍ AURIKULOTERAPIE od unora do června 2017 stojí 15 000 Kč a platí se dopředu celá suma, vše opět na výše uvedený účet.

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: Dobrý den všem:)smilesmilesmilesmile
předestřu nyní jasný program pro školní rok 2016 - 17.

VŠECHNA STUDIA JSOU PŮLROČNÍ A NAVAZUJÍ NA SEBE.

1. AURIKULOTERAPIE - JEDEN BĚH NYNÍ OD 17.9.2016 - OBSAZEN

   AURIKULOTERAPIE - DRUHÝ BĚH TÉHOŽ STUDIA - OD ÚNORA DO ČERVNA 2017,hlásit je možné se na mailu dorisnatali35  na  gmail.com   nebo danielova.doris   na  seznam.cz. Stačí jméno,příjmení,profese, rok narození. cena půlročního studia je 15.000 Kč - 5 seminářů á 3 tis.kč, s maximem individuálního přístupu ke každému studentovi. Polovina školného se bude platit před zahájením či při něm - v únoru. Termíny brzy zveřejním.

2. TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA

   A) NYNÍ BUDE DOBÍHAT BĚH DRUHÉHO JIŽ POKROČILÉHO ROČNÍKU STUDIA TČM. MŮŽE SE PŘIDAT KDO CHCE, ale musí mít základy tčm. akce viz obrázek. Končíme v únoru 2017.CENA ZA SEMINÁŘ JE 2.800kČ,PLATÍ SE TISÍC KČ ZÁLOHA NA ÚČET 2547443621/0100 A ZBYTEK NA MÍSTĚ.

  B(  od února BUDE ZCELA NOVÝ CYKLUS PŘEDNÁŠEK OPĚT NA SEBE NAVAZUJÍCÍCH, TAKŽE JE VHODNÉ ABSOLVOVAT CELÝ PŮLROK ÚNOR AŽ ČERVEN 2017, je ale možné přijít třeba jen na jeden či více seminářů, ovšem včas se PŘIHLÁSIT, ZAPLATIT ZÁLOHU A 2.000 kČ DOPLATÍTE NA MÍSTĚ. TÉMA JE ATRAKTIVNÍ: ZÁKLADY TČM PRO ZAČÁTEČNÍKY A VĚČNÉ ZAČÁTEČNÍKY. pokud nerozumíte nějakým dějům či termínům tčm, neváhejte přijít, tady to určitě pochopíte, to garantuji.

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com