MUDr. Doris Danielová: Milí studenti TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY MUDr. Doris Danielové :):):)
s radostí Vám oznamujeme,  že na přání mnoha studentů, absolventů a příznivců, OTEVÍRÁ MUDR. DANIELOVÁ ZBRUSU NOVÝ CYKLUS NA SEBE NAVAZUJÍCÍCH DVACETI SEMINÁŘŮ  TČM  ZAKONČENÝCH ZKOUŠKOU A OBDRŽENÍM CERTIFIKÁTU.
Takže vzniklo „ DVOULETÉ ŠKOLENÍ TČM MUDR. DORIS DANIELOVÉ“ ,do něhož se můžete zapsat ihned – STAČÍ POSLAT EMAIL NA danielova.doris@seznam.cz,  další instrukce obdržíte v mailech.

Školné se neplatí dopředu – student zaplatí na místě konání semináře jen ten konkrétní seminář jehož se účastní a tak to je i s dalšími. Můžete si tedy vybrat různé typy studia – první ročník pro začátečníky, druhý pro pokročilejší, a specializované kurzy duben – září vždy zaměřené na jednu problematiku a její praktickou léčbu.

Každý zájemce o dvouleté školení  obdrží Doklad o absolvování seminářů – něco jako studijní index, tam si vždy nechá dát po semináři či kurzu  razítko. Pro získání certifikátu je nezbytné absolvovat nejméně 14 z předepsaných 20 seminářů,nebo mohou někdy studující seminář nahradit „praktickým kurzem“,např. Gynekologie v Tčm apod.

Je pololetí, nestandardní doba pro založení specializovaného cyklu školení – takže umožňujeme každému studentu začlenit se individuálně tam, kam chce a na co se cítí. Přijímáme žáky jakékoli pokročilosti, naše semináře jsou velmi flexibilní, šité na míru Vám,studentům – můžete sami navrhnout téma, které Vás zajímá a my je zapracujeme do výuky.

MUDr. Doris Danielová byla spoluzakladatelkou školy Tčm v Brně v roce 2007, kterou dovedla k vysoké kvalitě. Škola dlouho nesla jméno její zakladatelky, vedoucí lektorky, školitelky, garanta studia, autorky skript, osnovy dvouletého studia i její koncepce v duchu taoismu a buddhismu. Její působení na půdě jiného podnikatele skončilo v květnu 2014.
Následovaly praktické oblíbené kurzy na penzionu Ronov.
Nyní v roce 2015 se MUDr. Danielová osamostatňuje a školní výuka je přenesena formou na sebe navazujících dvoudenních přednášek neboli seminářů do Penzionu Pod Ronovem, Babice nad Svitavou 210, Babice nad Svitavou, 66401

SPECIALITY ŠKOLENÍ:
-malý kolektiv 6-15 lidí, klidná soustředěná studia
Přátelské prostředí s pozitivní duchovní atmosférou
Individuální přístup, je možné i doučování
- ihned vše – i v prvním ročníku – převádíme do praxe

MUDr. Danielová se vždy distancovala od komerce a finančního nezaslouženého prospěchu, podvodů a klamavých reklam. Toto stále dodržuje, nabízí špičkovou kvalitu za přijatelné ceny a certifikát jí podepsaný má velkou hodnotu,protože je jednou z mála – asi 7 – školitelů akupunktury pro celou Českou republiku, je delegována samou Českou lékařskou společností. Nyní, v době kdy čekáme na nový zákon o alternativní medicíně, je nejlepší „sbírat diplomy a certifikáty“ od školitelů, kteří mají skvělou pověst i zásluhy a dlouholetou praxi v západní i asijské medicíně. U nás takový certifikát získáte. A hlavně – naučíte se, jak v praxi pomocí tčm pomáhat sobě i dalším lidem.

CENA JE U DD STÁLE STEJNÁ – ZA JEDEN DEN ŠKOLENÍ 1 400 Kč, za dvoudenní školení 2. 800 Kč.

Každý student si může vybrat třeba jen jeden z široké nabídky seminářů a praktických kurzů nebo po absolvování všech 20 seminářů dvouletého školení  TČM a závěrečné zkoušce získat certifikát o absolutoriu dvouletého studia TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY MUDr. Doris Danielové. Peníze dopředu za celý semestr nevybíráme, pouze za jeden konkrétní seminář či kurz formou zálohy na účet a doplatku v hotovosti.


Semináře školení TČM v roce 2015

ÚNOR
Seminář XVI.21.-22. února 2015 (pro pokročilejší*)
Diagnostika dle TČM. Jak zjistit nemoc a její příčinu z obličeje, očí, úst, pleti, hrudníku, končetin, břicha a zad. Vyšetření pohledem, poslechem, poklepem, prohmatáním. Vyšetření výměšků. Zvláštnosti u vyšetřování dětí.

Seminář VI. 28. února - 1. března 2015  (pro začátečníky a mírně pokročilé**)
Qi gong, čchi-kung v praxi. jako umění pěstování a rozhojnění životadárné zdravé čchi těla i ducha. Život v souladu pěti prvků a jinu s jangem, harmonický život duševní, principy stravování, cvičení, sebemasáž . Různé způsoby léčby na meridiánech, masáž drah, doplnění životní energie stravou, baňkami, moxou, semínky, hmaty tuina, tchuej-na.na meridiánové body k ozdravění těla. Vše zkoušíme ihned i prakticky, pomůcky jsou k dispozici, ale máte-li nástroje kva-ša, jehly, elektrické přístroje na meridiánové body, baňky apod., (přineste je, ukážeme vám, jak je co nejvýhodněji používat).

BŘEZEN
Seminář XVII. 21.- 22.března 2015 (pro pokročilejší*)
Diagnostika z pulsu a jazyka. Praktické ukázky diagnostiky z pulzu a jazyka.                                       

Seminář VII. 28. -  29.března 2015 (pro začátečníky a mírně pokročilé**)   
Jin-jang, pět prvků, čchi a krev v praxi. Harmonie je zdraví a disharmonie značí nemoc.. Okamžité praktické ukázky a nácvik harmonizačních technik. Pomůcky k okamžitému zkoušení v praxi  opět budou k dispozici, ale máte-li vlastní, přineste si je.                                                                                                                   

DUBEN
Seminář XVIII. 18. - 19. dubna 2015 (pro pokročilejší*)
Zdokonalení se v diagnostice, stanovení diagnosy, návrh principu léčby, návrh prakticky hned ověřitelné léčby konkrétního syndromu - nemoci.   

Seminář VIII. 25. - 26. dubna 2015 (pro začátečníky a mírně pokročilé**)                                                             
Orgány a jejich funkce podle TČM (jedná se o fyziologii dle TČM). Srovnání s naším západním pojetím a ujasnění významu často „divných“ pojmů TČM.  Praxe v ošetření vhodných bodů. Prázdnota, plnost, blokáda, TAN.

KVÉTEN
Seminář XIX. 23. - 24. května 2015 (pro pokročilejší*)
Principy konkrétní diagnostiky a léčby nemocí vnitřních včetně hlavy, krku a trupu s končetinami, principy diagnostiky a léčby dospělých čili interna dle TČM, principy diagnostiky a léčby v gynekologii, pediatrii, na mikrosystému ucha.

Seminář IX. 30. - 31.května 2015 (pro začátečníky a mírně pokročilé**)   
Jak vzniká nemoc, škodliviny, stručný přehled nejčastějších syndromů /nemocí pěti hlavních orgánů - syndromy nemoci plic, ledvin, jater, srdce a sleziny a jejich okruhů. 

ČERVEN
Seminář XX. 20. - 21. června 2015 (pro pokročilejší*)
Závěrečná zkouška a vydání certifikátu potvrzujícího absolutorium školy TČM

Seminář X. 27. - 28. června 2015 (pro začátečníky a mírně pokročilé**)   
Aurikuloterapie

Ošetřování mikrosystému ucha, projekce páteře, svalstva, míchy, nervových vláken, srdečně-cévního systému, dýchacích cest, trávícího traktu,močového a pohlavního systému, hormonální body, psychika na uchu…Příklady z praxe a okamžité zkoušení nalezení a lokalizace bodů na sousedovi či jiném modelu. Příklady a návody léčby pro různá onemocnění.

*   odpovídá 3. semestru II. ročníku
**  odpovídá 1. semestru  I. ročníku


Praktické kurzy školy TČM v roce 2015 jsou jednodenní nebo dvoudenní.
ZDE JE DEFINITIVNÍ PŘEHLED KURZŮ DR.DANIELOVÉ -TČM LÉTO 2015:

[b]Léčba bolestí svalů, šlach, kloubů, syndromů zmrzlého ramene, karpálního tunelu, tenisového lokte aj. baňkováním, moxováním a akupresurou.

Potíže pohybového systému by měly být léčeny komplexně. Bude rozebrána příčina potíží resp. Všechny možné příčiny a léčba těchto stavů. Použití různých metod léčby i nástrojů a jejich kombinace. pRVNÍ DEN - NEMOCI ZAD. DRUHÝ DEN-NEMOCI KLOUBŮ. oba kurzy si můžete objednat dohromady za sníženou cenu 2.400 Kč.TENTO  KURZ ZÁDA,KLOUBY,POHYBOVÝ SYSTÉM BUDE 16. A 17. KVĚTNA JAKO VŽDY NA PENZIONU RONOV.

[

Úvod do aurikuloterapie
Seznámení s aurikulomedicínou a jejími základy. Praktický kurz prohlubující znalosti studentů školy TČM o dalšími méně známé body. Rozdíly mezi pojetím akupunktury ucha v TČM a pojetí Dr. Nogiera.  Příklady receptáře pro nepříliš složité nemoc,

Aurikuloterapie pro pokročilé
Léčba podle fáze ucha, podle překážek léčby a podle čaker. Složitější nemoci a komplexnější ukázkové recepty léčby, nalezení kořene nemoci, ošetření s maximálním efektem mála bodů.  Co vše lze správným použitím RAC reflexu aurikulokardiálního zjistit a léčit

Sobota    8. března  2015
Sobota  11. dubna   2015
Sobota  16. května  2015
Sobota    6. června    20152 denní seminář/ praktický kurz………….. 1000,-  záloha  + 1800,- doplatek
1 denní praktický kurz ……………………...500,-  záloha  +   900,- doplatek


Přihlášky
Mail - danielova.doris @seznam.cz
Číslo profesionálního účtu firmy MUDr. Doris Danielová je 2547443-621/ 0100.
V případě zájmu napište stučný e-mail, zaplaťte zálohu a místo v kurzu či semináři máte jisté. Do zprávy pro příjemce dejte TCM.

V mailu nezapomeňte uvést, o co konkrétně máte zájem – o dvouleté pravidelné víkendové školení Tčm ? nebo Vás zaujal jen jeden či dva,tři z nabízených seminářů? Či si přejete specializovaný kurz – a jaký?

Na setkání s přáteli, studenti i novými lidmi se upřímně těším.
MUDr. Doris Danielová:
Editoval ddanielova (14.09. 2015 14:04)

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
cz
Dvouleté studium TCM u dr. Danielové - semináře XVI. - XX.
Dvouleté studium TCM u dr. Danielové - semináře XVI. - XX.
cz
Dvouleté studium TCM u dr. Danielové - ukázka z kurzu Akupunktura v kosmetice
Dvouleté studium TCM u dr. Danielové - ukázka z kurzu Akupunktura v kosmetice
cz
Dvouleté studium TCM u dr. Danielové - ukázka z kurzu Akupunktura v kosmetice
Dvouleté studium TCM u dr. Danielové - ukázka z kurzu Akupunktura v kosmetice
cz
Kurzy TČM MUDr Doris Danielové
Kurzy TČM MUDr Doris Danielové
cz
Penzion Pod Ronovem
Penzion Pod Ronovem
MUDr. Doris Danielová: smileneutralsmilesmilesmilesmilesmile DALŠÍ DOBRÁ ZPRÁVA - JIŽ ZNÁME TERMÍNY SPECIALIZOVANÝCH KURZŮ!!!
16. KVĚTNA SOBOTA - NEMOCI KLOUBŮ A ŠLACH, LÉČBA TČM CENA 1.400 kČ
17.KVĚTNA NEDĚLE - BOLESTI ZAD, PŘÍČINY, LÉČBA A JAK NIC NEZANEDBAT CENA 1 400

OBA KURZY LZE SPOJIT V JEDEN A V TOM PŘÍPADĚ DÁVÁME SLEVU,TAKŽE ZA OBA KURZY ZAPLATÍTE JEN 2 400 Kč.
smilesmilesmilesmile
NEBO MŮŽETE PŘIJET JEN NA JEDEN Z NICH. MÍSTO MÁTE JISTÉ IHNED PO SLOŽENÍ ZÁLOHY JEDEN TISÍC KORUN ČESKÝCH NA ÚČET 2547443 621/0100

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: POZOOOOR - PRO VŠECHNY MILCE TČM DOBRÉ ZPRÁVY:

dvouletá série seminářů tčm MUDr.Doris Danielové potvrzuje tyto závazné termíny kurzů - můžete se hlásit už nyní na danielova.doris@centrum.cz
novinka
13.6. STRES A DEPRESE, LÉČBA A REHABILITACE. Informace o ostatních psychiatrických onemocněních.


14.6 CMP - MRTVICE, A EPILEPSIE, LÉČBA, REHABILITACE
DVOJCENA ZA DVA KURZY OPĚT SNÍŽENÁ - NA 2.400 kČ

8.7. LUPÉNKA, ATOPICKÝ EKZÉM

a

DOPLŇUJÍCÍ SEMINÁŘ PRO STUDENTY II. ROČNÍKU DSTČM MUDR. DANIELOVÉ, KTEŘÍ SE Z NĚJAKÉHO DŮVODU NEMOHLI ZÚČASTNIT VŠECH 5. SEMINÁŘŮ DRUHÉHO POLOLETÍ:
11-12.7. UCHO DLE FRANCOUZSKÉ ŠKOLY PRO ZAČ. I POKROČILÉ - JEDINEČNÁ MOŽNOST -DR DANIELOVÁ JE JEDINÁ Z ŽIJÍCÍCH spolu-tvůrců vylepšování ušní akupunktury a aurikulomedicíny ve střední Evropě resp. Česku. VE FRANCII - LYONU - OPRAVDU TENTO OBOR STUDOVALA u Dr. Nogiera ml. a u Dr. Rouxevilla,Dr. Vuliezové. S dr. Rouxevillem a dr. Marignanem i spolupracovala jako vicesekretář asociace Acupuncture auriculaire sans frontiers od r. 2000 několik let.
Seminář bude obohacen důležitými informacemi z jiných škol - německé a rakouské, čínské i české - dr. Esler,dr.Debef,Mistři v aurikuloterapii byli milovanými učiteli i spolupracovnci - dr Danielové.
11.7. se bude rychle probírat či opakovat projekce člověka na ucho a nejdůležitější orientační body.Pak hlavní náplň - nemoci,jejich příznaky ale i PŘÍČINY-KOŘENY, a jak léčit často užívané body a sestavy na určité skupiny nemocí.Dotazy vítány.
12.7. bude výuka trochu složitější - naučíte se např. jak léčit překážky léčby, jak se promítají na uchu čakry a co s tím, sofistikované užívání RAC, tři fáze ucha, laserové ošetření Nogierovými frekvencemi, léčba složitějších nemocí, onkologie,poruchy imunity, test přijetí léku,málo známé vynikající body léčby aj.-záleží na pokročilosti zájemců, proto ji prosím uveďte do přihlášky. Oba vyučovací dny jsou samostatné - můžete přijít jen na jeden den za 1400 Kč nebo je možno je pořídit oba naráz za zvýhodněnou cenu 2.400 Kč.
VÍTÁNI JSOU TAKÉ VŠICHNI, KTEŘÍ MAJÍ O PODROBNÉ PROBÍRÁNÍ AKUPUNKTURY NA MIKROSYSÉMU UCHA (AURIKULOTERAPIE) ZÁJEM, A VO TČETNĚ STUDENTŮ I ROČNÍKU,KTEŘÍ MAJÍ AURIKULOTERAPII JAKO POSLEDNÍ - DESÁTÝ - SEMINÁŘ V ČERVNU 2015. OBZVLÁŠTĚ VÍTÁNI JSOU ABSOLVENTI ŠKOL TČM.
Editoval ddanielova (01.04. 2015 15:16)

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: Doplnění KŮRZŮ TCM  -  NOVINKA - NEJŽHAVĚJŠÍ !!! "HOT"

13.6. STRES A DEPRESE, LÉČBA A REHABILITACE
14.6  CMP - MRTVICE, A EPILEPSIE, LÉČBA, REHABILITACE
DVOJCENA ZA DVA KURZY OPĚT SNÍŽENÁ - NA 2.400 kČ

8.7. LUPÉNKA, ATOPICKÝ EKZÉM

11-12.7.  UCHO DLE FRANCOUZSKÉ ŠKOLY PRO ZAČ. I POKROČILÉ - JEDINEČNÁ MOŽNOST -DR DANIELOVÁ JE JEDINÁ Z ŽIJÍCÍCH, KTERÁ TAM OPRAVDU STUDOVALA !!!!!!

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: DSDD - DVOULETÉ STUDIUM TČM U MUDR. DORIS DANIELOVÉ:):):):):):):):):)

MÁME ZA SEBOU PRVNÍ PŮLROK PRAVIDELNÝCH STUDIJNÍCH SEMINÁŘŮ,, DLE REAKCÍ STUDENTŮ VELMI ÚSPĚŠNÝ, TOHO SI CENÍME,ALE NEUSÍNÁME NA VAVŘÍNECH.

NYNÍ NA LÉTO JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI   K  U  R  Z  Y  PRO VŠECHNY POKROČILOSTI. JSOU JEŠTĚ NĚJAKÁ VOLNÁ MÍSTA, HLASTE SE RYCHLE NA

danielova.doris@centrum.cz

:)co nás čeká?


NEJDŘÍVE BUDE PŘÍŠTÍ TÝDEN SOBOTA A NEDĚLE 13 A 14 ČERVNA 2015 velmi zajímavé téma
:/STRES A DEPRESE, MOZKOVÁ MRTVICE a EPILEPSIE - diagnostika a léčba - prakticky jako vždy.
cena 1400 Kč za den, pokud si objednáte oba dny,je sleva a celý kurz stojí 2.400 Kč.
sobota bude stres a deprese
v neděli mrtvice mozková a epilesie

těším se na Vás:)
MUDr. Doris Danielová
DSDD Tčm
celostní léčba,kurzy,semináře,školení
individuální doučování tčm

WWW.CELOSTNILECBA.COM
Editoval ddanielova (04.06. 2015 13:58)

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: POZOOOOR - NÁBOR DO PRVNÍHO ROČNÍKU DVOULETÉHO STUDIA TČM !!!
začínáme 18.září jako vždy sobota a neděle, Přihlásit ke studiu se můžete na mailové adrese
danielova.doris@centrum.cz
Nemusíte znát vůbec nic - my vás to naučíme!!!!!!
Současně probíhá druhý ročník právě ukončeného ročníku prvního. Tam se mohou přihlásit také  pokročilí nebo věční začátečníci. Teď máme prázdniny - kurzů už bylo dost a chci si odpočinout. Takže v září to zase rozjedem !!!! big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: POZOOOR !!!! aktualizace stavu výuky tčm v Brně a okolí !!!!smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

DVOULETÉ STUDIUM TČM U DR.DANIELOVÉ ZAČÍNÁ OPĚT NOVÝM ROČNÍKEM PRO ZAČÁTEČNÍKY 19.9.2015:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
,
POKROČILÍ BUDOU VŽDY POSLEDNÍ VÍKEND V MĚSÍCI:Dbig_smilebig_smilebig_smile
.NA POKROČILÉ I ZAČÁTEČNÍ SEMINÁŘE MOHOU PŘIJÍT I ABSOLVENTI - JAKO NA POSTGRADUÁLsmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile. HNED zveřejním program roku kde to jde - pokud chce někdo radši poslat akce mailem,napište mi jej prosím

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: PRVNÍ SEMINÁŘ 2.ROČNÍKU JE  26-27. září 2015
Téma: PŘÍČINY NEMOCÍ A PROČ NÁM NENÍ DOBŘE. JAK SE NEMOCI ORGÁNŮ PROJEVÍ NA PLETI, OČÍCH, TRUPU, KONČETINÁCH,PACHU A HLAVNĚ NA PULSU A JAZYKU !!!!!!
ČILI POZOOOOR - NA VAŠE VOLÁNÍ O KURZU PULS A JAZYK REAGUJI TÍMTO - NA SEMINÁŘ MŮŽE PŘIJÍT KDOKOLIV SE ZNALOSTÍ ZÁKLADŮ TČM. TÉMA PULS A JAZYK SE BUDE ROZEBÍRAT I NA SEMINÁŘI NÁSLEDUJÍCÍM - POSLEDNÍ ŘÍJNOVÝ VÍKEND. SRDEČNĚ ZVU I ABSOLVENTY !smilesmilesmilesmilesmile

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: STUDIUM TČM U MUDR. DORIS DANIELOVÉ: JE DVOULETÉ.
PRVNÍ ROČNÍK ZAČÍNÁ 19.9:2015 Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile.
DRUHÝ ROČNÍK -POKROČILÍ - ZAČÍNÁ 26.9 2015:)smilesmilesmilesmilesmilesmilesmile

INFO: pište na mail danielova.doris@seznam.cz

web je ještě v beta verzi,ale rozvrhy už tam brzy budou,zatím  info i na facebooku Praktické kurzy tčm, Dvouleté studium tčm u MUDr. Danielové

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com
MUDr. Doris Danielová: Aktuální ZAJÍMAVÉ NOVINKY PRO MILCE TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY:

DRUHÝ ROČNÍK - JE KONCIPOVÁN UŽ OD ŘÍJNA 2015 JAKO VELMI PRAKTICKÝ - TAKŽE SE NA SEMINÁŘÍCH BUDOU STUDENTI UČIT, JAK POZNAT A JAK LÉČIT URČITÉ SKUPINY NEMOCÍ - NAPŘ. GYNEKOLOGIE, IMUNITA A PLICNÍ POTÍŽE, BOLESTI ZAD APOD.

SEMINÁŘE DRUHÉHO ROČNÍKU SE TEDY MOHOU ZÚČASTNIT I ABSOLVENTI ŠKOL TČM -  URČITĚ BUDOU PRO NĚ PŘÍNOSEM

MUDr. Doris Danielová - www.tcm-cs.com