Tcm-cs.com na Facebooku: ADHD u dětí
Dotaz IP: Zkušenost s použitím směsi LT07 - Lucid Mind (Giovanni Maciocia, The Little Treasures)
Máte, prosím, někdo praktickou zkušenost s touto směsí pro ADHD u dětí? Hlavně, za jak dlouho lze pozorovat účinek (resp. alespoň částečné zlepšení)? Děkuji za jakékoli postřehy.


Odpověď KKH: Podľa TČM je minimálne 5 typov ADHD, takže bez riadnej diagnostiky a spravneho nasadenia zmesi sa nikam nepohnete. Účinok prichádza rýchle, v rámci týždňa by mal byť vidieť pokrok ak bola správne určená diagnóza a dobre zvolená zmes.

Doplnění FTC: TCM Herbs má v nabídce na ADHD přípravek Hbitost lučního štírka  MAI WEI DI HUANG WAN, který je v popisu doporučovaný pro dětské pacienty s uvedenou poruchou.

Dotaz nebo odpověď uživatelů z Facebook.com | Tradiční čínská medicína | ☯ Tcm-cs.com
Tcm-cs.com na Facebooku: Dotaz AF: Zdravím, chtěla jsem se zeptat, máte osobní zkušenosti s Hbitostí lučního štírka? Jak dlouho se musí tablety brát aby byl vidět učinek?  Chci je jako doplněk pro syna, aby se mu zmírnila hyperaktivita a autistické projevy....samozřejmě že teď budeme i upravovat stravu, nechci aby jsme pak byli nuceni za rok až půjde do školy, brát chemické léky na projevy adhd.
Editoval fb-tcm-cs (06.01. 2016 21:38)

Dotaz nebo odpověď uživatelů z Facebook.com | Tradiční čínská medicína | ☯ Tcm-cs.com
martinjadr: Můžete tuto směs vyzkoušet i když já ji hlavně používám u oslabení Yinu v ledvinách a plících. Pokud Vaše dítě trpí častým suchým kašlem či nachlazením mohlo by to být to pravé. Často je ADHD u dětí způsobeno prázdnotou krve, která neumožňuje organismu se zklidnit, ale to už je pak na terapeutovi aby z diagnostiky posoudil stav a nabídl řešení.