Miloš Vymazal: Osm kusů brokátuBa duan jin
Pravidelné cvičení sestavy Ba duan jin nebo-li Osm kusů brokátů může pomoci   pozitivně rozvíjet lidský život na mnoha rovinách - osobní, zdravotní, partnerské, pracovní.  finanční. Při cvičení se klade důraz na uvolnění celého těla, správnou koordinaci dechu a   finanční. Při cvičení se klade důraz na uvolnění celého těla, správnou koordinaci dechu a  pohybu. V případě zdravotního omezení se doporučuje cvičit v sedě nebo v představě v leže.   Vědomé uvolnění celého těla i mysli je pro nás cestou hlubokého léčení a sebepoznání. Pravidelnost cvičení pak pěstuje,sílu, vůli a vytrvalost.

Sestava příznivě působí na:
Krevní oběh, zlepšuje srdce a plíce. S pomoci hlubokého dýchání se zvyšuje množství  kyslíku ve všech částech těla, odstraňuje únava a snižuje vysoký krevní tlak.

Pohybovou soustavu, přirozeně zlepšuje drženi těla. Pomalé protahovaní zlepšuje pružnost všech kloubů a páteře.

Svaly, uvolňuje přebytečné napětí v celém svalovém tonusu. Působí na všechny hlavní svalové skupiny, posiluje svaly v křížové oblasti a podél páteře.

Nervovou soustavu, zklidňuje psychiku. Zvyšuje schopnost koncentrace, koordinace pohybů a ovládání motoriky, snižuje stres a napětí.

DVD Čchi kung - Osm kusů brokátů, Michaela Sklářová můžete zakoupit na www.tao-shop-cs.com


Ing. Miloš Vymazal - www.tcm-cs.com
cz
Osm kusů brokátu (Ba duan jin)
Osm kusů brokátu (Ba duan jin)